Reagujte bez životopisu

Pracuj s Adeccom pre najväčší internetový obchod, pracovník reverzného centra

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
podľa dohody
5,8 EUR/hod.20 % dochádzkový bonus +8,5 % ročný bonus garantované navýšenie platu po 12 a 24 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HODINOVÁ MZDA 5,80 €
+20% mesačný bonus za dochádzku
+8,5 % ročný bonus - vyplácaný 2x ročne

-Práca s PC a skenerom
-Zmenová prevádzka / denné a nočné zmeny
-Nie je potrebná prax, práca vhodná pre absolventov, mužov aj ženy

-Zvýhodnené stravovanie - obed za 1 €
-Zvozová doprava zo širokého okolia len za 24 € mesačne

-100 € poukážky pre zamestnancov vyplácané 2x ročne
-Bezplatný zamestnanecký program

V prípade záujmu kontaktujte našu BEZPLATNÚ INFOLINKU 0800 200 100 v pracovné dni od 8:00 do 16:30.

V prípade záujmu kontaktujte našu BEZPLATNÚ INFOLINKU 0800 200 100.

Stretnutia a pohovory máme viac krát týždenne online formou, stačí nám zavolať.

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra ADECCO patrí medzi svetových lídrov v oblasti náboru pracovníkov. Poskytuje služby od dočasného pridelenia, náboru na hlavný pracovný pomer až po outsourcing. Vo svete pôsobí vo viac ako 60 krajinách a pomáha každý deň nájsť prácu približne 650 000 ľuďom. Na Slovensku je spoločnosť Adecco Slovakia od roku 2002 a v súčasnosti má 12 pobočiek v rôznych regiónoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek minimálne 18 rokov

- základná znalosť práce s PC

- súčasťou práce je práca v stoji a častá chôdza

- ochota a schopnosť pracovať na zmeny - 2 týždne denné, 2 týždne nočné

- práca 4 dni, 3 dni voľné, práca aj počas víkendov ( 2 pracovné víkendy v mesiaci )

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4165335  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.