Poradíme Vám?

Víkendy voľné ! Práca na 1 zmenu ! Hľadáme Operátora výroby- obsluha výrobného zariadenia!

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
936 EUR/mesiac+ ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta z výrobnej oblasti hľadáme Operátora výroby vo výrobe betónovej dlažby! Nástup do priamo do KMEŇA spoločnosti !

Náplň práce:
- obsluha výrobného zariadenia, ktoré vyrába betónovú exteriérovú dlažbu, betónové výrobky
- kontrola kvality vyrobených výrobkov
- starostlivosť o čistotu strojov a zariadení, pracoviska
- v prípade potreby pomoc pri menších opravách na stroji počas pracovnej zmeny
- účasť na opravách a údržbe strojov v čase pravidelnej zimnej údržby
- pracovná doba od 6.00 do 14,30 h

- práca ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- možnosť kariérneho rastu
- dočasný príspevok na ubytovanie : 200€/mesačne (iba ak ste zďaleka)
- príspevok na stravovanie a dôchodkové sporenie
- finančné príspevky pri výnimočných životných udalostiach( narodenie dieťaťa, svadba,..)
- po skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy + každoročné prehodnotenie
- dlhodobé a stabilné zamestnanie s možnosťou odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • prax vo výrobnej prevádzke
  • ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby
  • dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť pre prácu s bremenami
  • ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk, prach, vibrácie ...
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4164095  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 936 EUR/mesiac