Máte šikovné ruky ?Hľadáme montážnikov na zapájanie súčiastok - aj absolventi :)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
760 EUR/mesiac+ 13-ty plat v plnej výške + dochádzkový bonus + výkonnostný bonus (dojednaná výška nástupnej mzdy môže byť i vyššia v závislosti na Vašich skúsenostiach!!!)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete čítať technickú dokumentáciu?
Nevadí že nemáte prax, alebo že nemôžete dvíhať bremená, pretože tu nič také potrebné nieje :)
Na pozíciu je zaškolenie a potrebná je iba chuť do práce !

NÁPLŇ PRÁCE:
• Príprava montážnych dielov
• opracovávanie pomocou strojov alebo ručne (strihanie, vŕtanie, brúsenie, rezanie závitov)
Zapájanie jednotlivých komponentov podľa technickej dokumentácie
• montáž súčiastok podľa dokumentácie
• Práca na 2 zmeny ( 37,5 hod. / týždeň)

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- dochádzkový bonus 50 €
- výkonnostný bonus 50 €
- vitamínové balíčky
- príspevok na dopravu + príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- manuálna zručnosť, samostatnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4158482  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac