Zvárač CO2 s priemernou mzdou od 1 200 €/brutto pre strojársku spoločnosť! Možnosť práce na jednu, dve alebo tri smeny!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Mzdové podmienky (brutto)
4,54 - 5,06 EUR/hod.+ bonusy a príplatky!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte zváračský preukaz a skúsenosti v strojárskej výrobe? Ukážte sa!
Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete!

Práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj techniky pre odpadov hospodárstvo:

• zváranie CO2, prípadne obsluha zváracieho roboty,
• pripravovanie, zostavovanie, stehovanie a zváranie oceľových a hliníkových komponentov,
• práca s výkresovou dokumentáciou v súlade s definovaných technologickým procesom,
• realizácia kontroly rozmerov a kvality,
• dodržovať zváracie parametre a tolerančné medze podľa výkresu.

• Možnosť práce na jednu, dve alebo tri smeny.
• V prípade dohody možná práca na úkol.

- po skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 4,84/ 5,36 €/hod.
- mzda pre špecialistu 5,14/5,66 €/hod.
- príplatok za prostredie: 0,72 €/hod.
- príplatok za smennosť: 0,20 €/hod.
- dochádzkový bonus, 13. plat vo forme bonusu, vernostná prémia, prémia za prácu na kontajneri a ďalšie prémie a bonusy
- zabezpečené stravovanie
- prechod do kmeňového stavu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu a predaj techniky pre odpadov hospodárstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske / technické

Počet rokov praxe

2

- platný zváračský preukaz
- VÝHODOU zváračský kurz so štátnou skúškou
- znalosť technickej dokumentácie
- preukaz VZV, viazanie bremien a žeriav
- praktické myslenie, manuálna zručnosť, samostatnosť, dôslednosť, spoľahlivosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4144042  Dátum zverejnenia: 1.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,54 EUR/hod.