Inžinier kontroly kvality dodávaných dielov! Aj absolventi VŠ :)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia sa obsadzuje pre nášho TOP klienta z oblasti vývoja a výroby pre Automotive sektor.
Ak ste absolvent VŠ technického smeru - hláste sa !
(môže byť aj SŠ technická a skúsenosti na podobnej pozícii ;) )

NÁPLŇ PRÁCE:
- jedná sa skôr o kancelársku (čistejšiu) prácu
- kontrola dodaných dielov (vizuálne + rôzne meracie kontroly)
- zablokovanie a uvoľnenie výrobkov v systéme SAP
- kontrola reklamácií od zákazníkov (objasnenie príčin závady)
- riešenie reklamácií u dodávateľa – môže byť aj v zahraničí ( AJ aspoň B1)
- spolutvorba 8D reportov

- pohyblivý pracovný čas
- práca v sociálne založenej firme
- 13. plat
- ďalšie vzdelávanie v technickej a jazykovej oblasti
- kvalitný proces zaškolenia - 6 mesačné kvalitné zaškolenie
- možnosť kariérneho postupu za 1-2 roky (na pozíciu pracovník rozvoja dodávateľov)
- možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
- team buildingy a príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba a vývoj mechatronických systémov pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (strojár, mechatronik ...)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vhodné pre ženy aj mužov
- SŠ alebo VŠ technického smeru (- pri SŠ nutná prax aspoň 2 roky)
- nutnosť vedieť čítať výkresy a špecifikácie (môžu byť aj v AJ)
- účasť na zahraničných služobných cestách

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4135396  Dátum zverejnenia: 4.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac