Skvelá práca pre ženy pre farmaceutickú výrobnú spoločnosť v Dúbravke. Priemerná mzda 1050-1100eur Brutto. Dochádzkový bonus.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.5,00 Eur/hod + 6 Eur/zmena + 140 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pre farmaceutickú výrobnú spoločnosť hľadáme pracovníka na (balenie a
kontrolovanie kvality)

-výstupná vizuálna kontrola konečného výrobku podľa pracovného postupu
-kontrola chýb skleného obalu (škrabance, nekvalitná potlač, bubliny)
-rozmerová kontrola výrobkov
-pri práci je potrebná jemná motorika - práca s menšími výrobkami
-práca v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny - 3 DNI ROBÍTE A 2 DNI STE DOMA
-práca je vhodnejšia pre ženy
-potrebná obdobná prax s výrobným režimom, zmeny alebo podobné!

- pracovná pozícia v stabilnej spoločnosti,
- práca v tíme,
- príjemné pracovné prostredie,
- hodinová sadzba 5,00 Eur, mesačný bonus vo výške 140Eur, dochádzkový bonus 6 Eur/zmena, stravné lístky
- stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po 1-3 mesiacoch
- po zaškolení a prestupe pod kmeňový stav zvýšenie príjmu a iné benefity

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- Potrebná skúsenosť s podobným pracovným režimom alebo prácou na zmeny !

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4134841  Dátum zverejnenia: 3.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.