Ponuka práce pre vodiča VZV v Bratislave ! Víkendy voľné !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
936 EUR/mesiac+ ďalšie príplatky (príplatok za poobednú zmenu, za nočnú zmenu, za riziko, nadčasy ...). Možná výška mesačnej hrubej mzdy v 3-zmennej prevádzke je od 1 120 eur brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta z výrobnej oblasti hľadáme skladníka! Nástup do priamo do KMEŇA spoločnosti !

Náplň práce:
- prevážanie materiálu v rámci areálu výrobného závodu
- vizuálna kontrola vyrobených výrobkov
- označovanie výrobkov
- sledovanie technického stavu zverených strojov a pomoc pri menších opravách
- práca v 3-zmennej prevádzke

- práca ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- dočasný príspevok na ubytovanie : 200€/mesačne (iba ak ste zďaleka)
- príspevok na stravovanie a dôchodkové sporenie
- finančné príspevky pri výnimočných životných udalostiach( narodenie dieťaťa, svadba,..)
- po skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy + každoročné prehodnotenie
- dlhodobé a stabilné zamestnanie s možnosťou odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- platný preukaz na obsluhu VZV - kategória W1 - podmienka, kategória W2 – výhoda
- prax vo vedení VZV minimálne 2 roky vo výrobe

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4134372  Dátum zverejnenia: 3.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 936 EUR/mesiac