Technológ so strojárskym vzdelaním a chuťou učiť sa !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
1 100 EUR/mesiac+ príplatky, dochádzkový bonus, 13 a 14 plat :) + výška výslednej základnej mzdy závisí na Vašich skúsenostiach !!! (môže sa výrazne líšiť )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre nášho TOP klienta z oblasti Automotive sektoru.

NÁPLŇ PRÁCE:
- podpora výrobného personálu z hľadiska odstraňovania príčin zmätkovitosti počas výroby
- pravidelná kontrola a merania vstupujúcich materiálov a kvality výrobkov
- riešenie a objasňovanie technických otázok + vytváranie technickej dokumentácie (norma ISO/TS 16949:2002 )
- vyvíjanie stálej snahy o zlepšenie výrobných procesov z hľadiska zlepšenia procesných
parametrov výrobných strojov
- zlepšovanie výrobných procesov na procesoch
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- 5 dní dovolenky navyše
- zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti)
- dochádzkový bonus
- príplatky za smeny nad rámec zákona (napr. sviatok + 150% extra)
- príplatky za špeciálne činnosti
- zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave
- čisté a príjemné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ strojnícka alebo iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- technické myslenie a logika
- organizačné schopnosti
- schopnosť priniesť riešenie
- časová flexibilita (3 smenná prevádzka )

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4134090  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac