Key account manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacUvedená je minimálna garantovaná mzda. Konečná ponuka môže byť oveľa vyššia a záleží na praxi a skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Key account manažéra pre US klientov v oblasti elektrotechnického priemyslu.

Náplň práce:
- Riešenie požiadaviek prideleného klienta
- Riadenie tímu zameraného na prideleného zákazníka
- Budovanie vzťahov so zákazníkom, zisťovanie požiadaviek zákazníka
- Stanovenie cieľov a sledovanie ich plnenia
- Zavádzanie nápravných opatrení
- Implementácia zákazníckych procesov
- Monitoring nákladov na daný produkt
- Aktualizácia nákladov a návrhy na zníženie nákladov

- Práca v medzinárodnom prostredí
- Možnosť profesného rastu
- Príspevok do III. piliera
- Pružný pracovný čas
- Príspevky na športové aktivity
- Pravidelné ročné prehodnotenie platu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredný výrobca elektrotechnických komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti v obdobnej pozícií - sales manažér, KAM, operations manager - elektrotechnika, strojárstvo, technická oblasť
- Veľmi dobrá komunikácia v anglickom jazyku
- Schopnosť organizovať a riadiť tím
- Flexibilita
- Orientácia na zákazníka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4129980  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac