Hľadáme strojníka cestných a stavebných strojov! Máš skúsenosti s rýpadlom, traktor-bager alebo cestný valec?

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
6,5 EUR/hod.priemerná mzda 6,50 €/hod. - suma predstavuje základnú hrubú hodinovú sadzbu + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta, ktorý je lídrom vo výstavbe a údržbe dopravnej infraštruktúry obsadzujeme pozíciu: STROJNÍK CESTNÝCH A STAVEBNÝCH STROJOV - RÝPADLO NAKLADAČA

Hľadáme Strojníkov s platným strojníckym preukazom (kategórie C - č.4 a č.9)

Hlavná náplň práce:
- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
- údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

Doklad o odbornej spôsobilosti na obsluhu stavebného stroja (rýpadlo) - výhodou. Zamestnávateľ ochotne pomôže so zaškolením a poskytne možnosť absolvovania školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

- odmeny 4x ročne
- tréningy a školenia - možnosť rozšírenie kvalifikácie
- gastrolístky v hodnote 5.1 €
- doplnkové poistenie hradené zamestnávateľom
- dovolenkový príspevok 2x ročne v hodnote 70 €
- príspevok na rekreáciu na jedno dieťa v hodnote 40 €

Možnosť absolvovania školení na prípadné rozšírenie kategórií strojníckeho preukazu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- platný strojnícky preukaz (kategória 1B a 1C)
- platné doklady vodiča
- prax v obore nutnosťou
- vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, ochotu -
- pracovať a precíznosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4129941  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.