Business Unit Manager

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
2 300 EUR/mesiaczákladná mzda v závislosti od pracovných skúseností + bonusová zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Business Unit Manager hľadáme aktívneho, strategicky mysliaceho a ambiciózneho človeka, s preukázateľnými skúsenosťami z prostredia biznisu, orientovaného na výsledky a zároveň people manažéra, so skúsenosťou s vedením tímu zamestnancov. Ponúkame kreatívnu, zodpovednú a samostatnú pozíciu, zázemie silnej spoločnosti so širokým portfóliom produktov a služieb.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
-zodpovednosť za pridelenú obchodnú jednotku - Outsorcing a jej výsledky v rámci celého Slovenska
- efektívne riadenie obchodných aktivít v danej obchodnej divízii súvisiacich s jej strategickým a finančným rastom
- vytváranie obchodnej a marketingovej stratégie pre danú obchodnú jednotku a jej aplikácia do praxe
- analýza trhu a identifikácia nových obchodných príležitostí
- P&L danej obchodnej divízie
- monitorovanie a riadenie činnosti zamestnancov pobočiek v rámci celého Slovenska s cieľom zabezpečiť kvalitu poskytovaných služieb danej obchodnej divízie - Outsorcin
- kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- zodpovednosť za kompletné vedenie pobočiek Bratislava a Nitra a zodpovednosť za výsledky pridelených pobočiek a kvalitu poskytovaných služieb
- zodpovednosť za budovanie a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
- nábor, školenie a rozvoj zamestnancov, ich motivácia
- zastupovanie spoločnosti Adecco na konferenciách, výstavách, veľtrhoch, ...
- reporting vedeniu spoločnosti

- zázemie silnej spoločnosti
- práca v dynamickom kolektíve
- možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie
- motivačný systém odmeňovania
- školenia, tréningy
- multisport karta
- callio stravná karta - 90% príspevok zamestnávateľom na stravu
- 5 dní voľna navyše
- príspevok na vzdelávanie
- DDS

Informácie o výberovom konaní

POSTUP:
1. Zaslať CV na mailovú adresu, do predmetu uviesť názov pracovnej pozície
2. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
3. Výberovému konaniu predchádza krátky telefonát

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre náš interný tím Adecco Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- SŠ, VŠ vzdelanie
- VP skup. B/ aktívny vodič
- prax na pozícii Busines Unit Manager, Division Manager
- skúsenosti na podobnej pozícii v rámci personálnych služieb - VEĽKOU VÝHODOU
- skúsenosti s vedením tímu, oddelenia, divízie alebo pobočky
- skúsenosti so strategickým vedením obchodnej jednotky
- znalosť AJ - plynule/ slovom aj písmom - PODMIENKA
- skúsenosti v obchode /B2B - VÝHODOU
- skúsenosti z oblasti HR a znalosť trhu – VÝHODOU
- znalosť HR služieb, produktov a riešení VÝHODOU
- schopnosť budovať, riadiť a motivovať tím
- schopnosť vytvárať a udržiavať vzťahy s klientmi
- orientácia na výsledky
- výborné prezentačné schopnosti, analytické a vyjednávací schopnosti, multitasking
- schopnosť pracovať pod stresom
- flexibilita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4129612  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac