Administratívny pracovník, podpora zákazníkov v Angličtine (práca poobede/ večer)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacfix od 1150 € brutto za mesiac (mzda sa navyšuje vzhľadom na skúsenosti kandidáta) + bonusy za výkon + bonus za nočné odpracované hodiny (cca 200 - 400 eur brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si šikovný, ochotný pracovať v poobedných hodinách, ovládaš základy PC a dohovoríš sa po Anglicky (B2 úroveň), tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Tvojou úlohou bude predovšetkým
- podpora anglicky hovoriacich zákazníkov
- odpovedanie na jednoduché požiadavky klientov a poskytovanie informácii
- práca s interným systémom

- bonusy za nočné zmeny od 200 - 400€
- bonus za výkon
- taxík zadarmo domov (po 22h)
- teambuildingové, športové a kultúrne aktivity
- kariérny postup
- práca v dynamickom kolektíve

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Americká telekomunikačná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- ochota pracovať v popoludňajších zmenách

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4128819  Dátum zverejnenia: 27.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac