Business Systems Developer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 700 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý poskytuje efektívne a trvalé udržateľné riešenia v rámci energií a automatizačnej digitalizácie hľadáme Business Systems Developer.

Vo svojej funkcii budete podporovať rozvoj digitálneho prostredia v servisnej organizácií. Budete zodpovedný za prijímanie a analýzu spätnej väzby od zainteresovaných strán v odbore a budete zodpovedný za vývoj nástrojov potrebných na zlepšenie.
Vašim cieľom bude v konečnom dôsledku podpora automatizácie predaja, zlepšenie celkovej efektívnosti procesov a podpora digitálnej transformácie prostredníctvom vývoja a riadenia celkového prostredia nástrojov.

Základné povinnosti a zodpovednosti:
- Analyzovať súčasné dostupné nástroje a digitálne prostredie organizácie a zistiť, ako ich možno automatizovať alebo vylepšiť s cieľom zlepšiť predaj a prevádzkovú efektívnosť
- Zodpovednosť za správu a údržbu vyvinutých aj existujúcich nástrojov, riešení a procesov pre obchod so službami
- Nepretržite monitorovať potreby podniku prijímaním spätnej väzby a interakciou s kľúčovými zainteresovanými stranami, aby bolo možné pracovať na vývoji nástrojov a správ podľa potreby
- Zodpovednosť za podporu pri školení predajcov a ostatných členov tímu pri zavádzaní nových nástrojov a procesov
- Zdokumentovať všetok vývoj pre zúčastnené strany
- Mať prehľad o relevantných obchodných nástrojoch

- Možnosť kariérneho rastu
- Komunikácia s rôznymi ľuďmi rôznych krajín
- Možnosť práce aj formou homeoffice
- Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient poskytuje energetické a automatizačné digitálne riešenia na dosiahnutie efektivity a trvalej udržateľnosti. Spája špičkové energetické technológie, automatizáciu v reálnom čase, softvér a služby s integrovanými riešeniami pre domácnosti, budovy, dátové centrá, infraštruktúru a odvetvia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Must have:
Silné znalosti v objektovom programovaní (min. jeden prog. jazyk) C, C++, C#
Skúsenosti s Visual Basic
Skúsenosti s používaním makier a vytváraním dynamických správ
Silné komunikačné schopnosti
Anglický jazyk minimálne B2 - komunikácia na dennej báze

Nice to have:
Znalosti s Java, Ajax, Javascript, Python
Skúsenosti s podporou a vývojom predajných nástrojov
Skúsenosti s vytváraním obchodných plánov na odôvodnenie navrhovaných zmien v podnikaní
Skúsenosti s prepojením na systémoch SAP, Oracle a Tableau

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4126698  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac