Java Developer s nemeckým jazykom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac+ Vyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je globálnym poskytovateľom IT služieb a riešení v oblasti digitalizácie, hľadáme nemecky hovoriaceho Java Developera. Pričom náplňou práce je:

- Zhromažďovanie, analýza a kontrola funkčných a technických požiadaviek
- Vývoj softvéru v agilných tímoch a vstup do metód softvérového inžinierstva
- Vyvíjanie, udržiavanie, optimalizovanie a servis softvérových alebo aplikačných komponentov
- Zaistiť udržiavateľnosť vyvinutého softvéru
- Zohľadnenie aspektov: výkon, bezpečnosť údajov, bezpečnosť IT a
ergonómia / použiteľnosť v rámci vývoja softvéru
- Zaistite prevádzkovú stabilitu softvéru
- Spolupráca s obchodnými expertmi / analytikmi a dizajnérmi

- Možnosť práce formou teleworku kdekoľvek z územia SR
- Aktívne využívanie nemeckého jazyka
- Príležitosti kariérneho rozvoja
- Multisport karta
- Cafeteria bonus
- Možnosť kontraktu na HPP a živnosť

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Client business is one of world's largest financial institutions offering insurance, funds management and banking services in more than 70 countries.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Must have:
Dobrá znalosť nemeckého jazyka (písaná aj hovorená forma) min. B2
Skúsenosti s bežnými vývojovými prostrediami, testovacími metódami a softvérom - inžinierske nástroje (Eclipse, JUnit, Jira atď.)
Dobrá znalosť práce s XML a SQL

Nice to have:
Veľmi dobrá znalosť Linuxu a modernej IT infraštruktúry
Technické know-how v poisťovníctve

Kto ste? Aká ste osobnosť?
Samostatná osoba s vysokou úrovňou nasadenia. Flexibilný človek, odolný voči stresu, s orientáciou na výsledok.
Silné analytické myslenie, schopnosť pracovať v neustále meniacej sa práci, schopnosť pracovať v tíme.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4122444  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac