Hľadáme expedienta v Sučanoch, pracuj na 2 zmeny! Bez nočných!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
ihneď
750 - 870 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy Priemerná mzda 820 - 940 brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent a hľadáš prácu ako skladník - Expedient? Vieme ťa zaučiť!
Máš prax ako skladník? Ukáž sa a vynikni!

Tvojou prácou bude:
fyzické balenie vyrobených dielov a produktov,
zabezpečenie expedície výrobkov ich balenie, kompletizácia zásielky a uloženie na exportné miesto,
fyzické uskladnenie výrobkov určených na export,
označenie a váženie pripraveného dielov na export,
práca v SAP - príprava podkladov, tlač formulárov,
fotodokumentácia uvoľnených výrobkov na export a jej archivácia,
obsluhovanie VZV, žeriavu, elektrického vozíka, mafi vozíka a ostatnej manipulačnej techniky,

Doprava ZDARMA v rámci Martina a Vrútok, v rámci okresu Turčianske Teplice za doplatok
Pravidelné školenia (externé, interné, cyklické...)
Zabezpečenie kurzu na VZV, žeriavy a ostatné vozíky
Kompletné zaškolenie
Zabezpečenie pracovného oblečenia a pomôcok
Stravné lístky 3,83 €

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku, prípadne nás kontaktujte na bezplatnej linke 0800 800 246 klapka 3.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujem pre klienta pôsobiaceho vo výrobe elektrosegmentu a strojov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť,
Zodpovednosť,
Prax na podobnej pozícii je veľkou výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4121955  Dátum zverejnenia: 26.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac