Operátor do výrobnej spoločnosti - 3 zmeny !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senica
896 EUR/mesiac+ 13 a 14 PLAT ( mesačná mzda 896€ zahŕňa: 21% výrobný bonus + 100€ dochádzkový bonus + 34€ BOZP Bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha pridelenej časti výrobnej linky
- delenie materiálu a pod.
- práca na 3 ZMENY
- možnosť zvýšiť si kvalifikáciu a tým aj navýšiť finančné ohodnotenie

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- 13, 14 plat
- Príspevok na DDS
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby alebo za odpracované roky
- stravná jednotka v hodnote 3,90€ ( Callio karta) - úhrada zamestnanca 1€
- k dispozícii kantína (teplé jedlo iba ranná smena), inak "bagetomat "
- Kľúč na kávomat - horúce nápoje zdarma
- Pitný režim pri každej linke / sýtená, teplá, studená filtrovaná voda /
- Pranie prac.oblečenia 1 x týždňa
- RELAX BONUSY - masáže, voľný vstup do Seneckej plavárne aj pre rodinných príslušníkov, zľavy do fitness centier
- TÝŽDEŇ ZDRAVIA - vitamíny, ovocné balíčky
- Zľavy do fitness centier v Senici
- TEAM BUILDINGY - výlety a športové podujatia hradené firmou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo strojárske zameranie vítané

Prax na pozícii/v oblasti

na technickom oddelení (výrobný závod) alebo automotive sektor segment kvality

- technické myslenie a technická zručnosť,
- tímový hráč, dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
- pracovitosť, zodpovednosť
- prax v strojárskej výrobe alebo strojárske vzdelanie (VÝHODA)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4109655  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 896 EUR/mesiac