Chcete pracovať v zahraničí a získať školenia zo svetovými odborníkmi? Pracovná príležitosť pre VŠ absolventov automatizácie/mechatroniky/informatiky!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
1 300 EUR/mesiac- na pracovnej pozícií sú preplácané navyše diéty - komplexne zabezpečené ubytovanie v exkluzívnych hoteloch - všetky cestovné náklady hradí zamestnávateľ - náklady spojené s pobytom v zahraničí hradí zamestnávateľ (víza, transatlantické lety a pod.) Všetky ďalšie bonusy navyše sú v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a osobných targetov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Inžinierov pre funkčné testovanie riadiaceho systému u klienta v zahraničí.
70% stráveného pracovného času je u klienta v zahraničí (USA, Nemecko a pod.)!
Získaj výbornú príležitosť učiť sa od svetových kapacít v obore aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch.

Pracovná náplň:

- funkčné testovanie správneho fungovania riadiaceho systému na plniacich a baliacich linkách z oblasti priemyslu
- vytváranie overených testovacích procedúr
- rozvoj a implementácia nových testovacích postupov
- výkon testov a dokumentácia výsledkov
- spolupráca s HW a SW odborníkmi na medzinárodnej úrovni

- práca v jedinečnej spoločnosti
- školenia so svetovými odborníkmi po celom svete aj s platenou účasťou na kongresoch a seminároch (ECA Academy, Concept Heidelberg, Symmetric, compliance4alllearning)
- exkluzívne podmienky na zahraničných služobných cestách
- 13. a 14.bonus
- špeciálny zaškoľovací program
- online jazykové kurzy s native speakrom

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechatronika, Automatizácia, technika, elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolventi VŠ štúdia automatizácie, mechatroniky, technického smeru, prípadne IT
- ochota cestovať - 70% pracovného času je stráveného v zahraničí u klientov,
- maximálna flexibilita - dlhodobejšie pracovné cesty
- anglický jazyk minimálne úroveň B2+(komunikácia so zákazníkmi v USA, Nemecku a pod. )

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4104809  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac