Hľadá sa lakovač - len ranné smeny! Víkendy voľné :)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
740 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy: 740€ + bonusy do výšky 150€, prípadne dohodou (možná práca i na živnosť )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú strojársku firmu, v Liptovskom Mikuláši hľadáme šikovných pracovníkov so skúsenosťami s povrchovou úpravou kovov (práca vhodná pre mužov).

NÁPLŇ PRÁCE:
- tmelenie a brúsenie
- príprava a aplikácia farieb
- striekanie montážnych dielov na linke strojov
polyuretánovou farbou
- práca so zdvíhacími zariadeniami

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC (nie agentúrny)
- iba ranné zmeny (6:30 - 15.00), VÍKENDY VOĽNÉ
- mzda je 4 - 5€/hod + 0,72€ príplatok alebo od 740€/ mes. na TPP
(po zaučení je možné navýšenie platu)
- mzda pre živnostníkov = 8-9€/hod.
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 4 Eur
- koncoročný príspevok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou tabuľových nožníc, profilových nožníc, ohraňovacích lisov, mechanických lisov a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

lakýrnik alebo automechanik - skúsenosti s kovmi

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii lakovač alebo prax na pozícii automechanik - NUTNOSŤ

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4102533  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac