Mechanik/Údržbár so zváračským preukazom - iba 2 zmeny !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Námestovo
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka (100 Eur) + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia sa obsadzuje pre nášho významného klienta priamo do kmeňového stavu.
Ak máte skúsenosti na údržbe a zváračský preukaz, dajte o sebe vedieť :)

NÁPLŇ PRÁCE:
- odstraňovanie technických porúch zariadení a zákaziek
- špecifikácia náhradných dielov pre opravy
- zaškoľovanie nových pracovníkov
- manipulácia s náhradnými dielmi z technického skladu

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC
- príspevok na doplnkové dôchodkové zabezpečenie
- pohyblivá zložka mzdy + ročná odmena
- systematické vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

1

- platný zváračsky preukaz - TIG, El. oblúk - obalená elektróda
- MS Office
- zdravotná spôsobilosť na nočnú prácu
- Anglický jazyk základy (výhodou)
- zodpovedný prístup, samostatnosť a spoľahlivosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4101204  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac