Údržbár – Elektronik - aj Absolventi so znalosťou PLC. Mzda od 930/EUR Brutto a viac :)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Zlaté Moravce
930 EUR/mesiacuvedená mzda je orientačná - výška výslednej mzdy sa môže výrazne líšiť podľa Vašich skúseností !!! priemerná mzda: absolventi 930-1050€, skúsení údržbári aj 1400€ Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho overeného klienta z výrobnej oblasti kompresorov.

Účelom pracovnej pozície Údržbára - elektronika je zabezpečiť prevádzku, údržbu a modernizáciu elektrických a elektronických častí strojov a iných zariadení pre bezproblémový chod výroby. Vykonáva elektroinštaláciu, údržbu a opravu rozvodných a výrobných zariadení.
Ak máte vyhlášku §21, §22 alebo §23 a stretli ste sa s diagnostikou na PLC (Simatic alebo TIA portály) tak sa ozvite !
Hľadáme skúsených i menej skúsených elektrikárov :)
Prax vo výrobnej spoločnosti v oblasti údržby a opráv strojov, výrobných liniek a zariadení - nutná!!!,

Hlavné úlohy a zodpovednosti Údržbára - elektronika sú
- vykonáva opravy a nastavenie elektrického zariadenia vo výrobe,
- zabezpečuje prevádzku a údržbu výrobného zariadenia,
- rieši okamžité technické výpadky a poruchy
- vykonáva softwarové a hardwarové úpravy alebo zmeny na CNC strojoch,
- vypracúva technickú dokumentáciu a zaznamenáva jej zmeny,
- zúčastňuje sa na inovačných projektoch na modernizácii nových technológií,
- navrhuje a vykonáva komplexné riešenia pre zlepšenie výrobných procesov podľa požiadaviek výroby,
- navrhuje úpravy a zmeny, pri ktorých spolupracuje s výrobných technikom a mechanikom na oddelení výroby.
- Vedie evidenciu porúch v el. systéme údržby
- práca na zmeny

- práca priamo do KMEŇA spoločnosti
- dochádzkový bonus 60€
- prémie - rovnaké pre celú dielňu (priemerne 10%)
- obedy hradené v plnej výške
- príspevok na DDS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 900 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ elektrotechnická,
- Prax na údržbe v strojárenskom priemysle.
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov,
- Vyhláška 508/ 2009 § 22,
- Znalosť riadiacich systémov PLC - SIMATIC S5, S7, TIA základy
- znalosť programovania v C++, základy.
- Znalosť obsluhy a programovania priemyselných robotov výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4101155  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac