Začnite si u nás budovať svoju kariéru a pracujte v rozbehnutej spoločnosti ako súčasť výroby!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
dohodou
4,6 EUR/hod.- min. od 910€ brutto /mes., variabilný bonus aj v skúšobnej dobe + ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je etablovaná spoločnosť v oblasti automotive prijmeme do kmeňového stavu šikovných mužov aj ženy ktorí budú:

- vykonávať rôzne pracovné operácie na pridelenom pracovisku
- kompletizovať a baliť hotový tovar
- bezodkladne informovať vedúceho zmeny, pokiaľ sa zistí defekt na už hotovom výrobku
- zásobovať svoje pridelené odd. potrebným materiálom
- vykonávať kontroly počas procesu výroby a zaznamenávať ich výsledky
- vypĺňať požadovanú dokumentáciu na základe reálne zistených dát
- pracovať na 8 hod. zmeny: 4 zmenná prevádzka

Zmenové príplatky:
- Sobota - 50% z minimálnej hod. mzdy
- Nedeľa - 100% z minimálnej hod. mzdy
- Sviatok - 100% z priemernej hod. mzdy
- Poobedná zmena - 0,20 €/hod (nad rámec zákona)
- Nočná zmena - 40% z minimálnej hod. mzdy

- mesačný bonusový systém aj v skúšobnej dobe
- koncoročný bonus - 10% základnej mzdy
- vernostný bonus - každoročne 100€
- bonus za odporučenie kandidáta - 150€
- mesačná lotéria s možnosťou výhry - 5x 40€ poukážka
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- preplácanie cestovných náhrad 50%
- stravovanie priamo v závode, stravné lístky
- pracovné voľno nad rámec zákona
- dovolenka nad rámec zákona
- interný zaškoľovací proces
- multisport karta za zvýhodnenú cenu
- vitamínový balíček
- zamestnanecké zľavy v určených predajniach

Informácie o výberovom konaní

-práca je vhodnejšia pre ženy
Vzhľadom na veľké množstvo životopisov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

-výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú výhodou
- manuálna zručnosť
- adaptabilita a flexibilita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4100951  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.