Tím líder zákazníckeho servisu s francúzštinou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – prestížnu medzinárodnú spoločnosť, zameranú na operatívny leasing automobilov, hľadáme kandidáta s praxou na pozíciu

TÍM LÍDER ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU S FRANCÚZŠTINOU

Náplň práce:
*Vedenie a motivácia tímu oddelenia zákazníceho servisu, KPI´s, návrhy na odmeňovanie a zvyšovanie platov
*komunikácia s dodávateľmi a obchodnými partnermi
*promptné riešenie vzniknutých interných požiadaviek
*komunikácia s internými oddeleniami a pobočkami spoločnosti v rámci celej Európy

*Neformálna pracovná kultúra
*Príjemné nové pracovné priestory v centre Bratislavy
*4 sick days a 25 dní dovolenky
*Ročný bonus vo výške 110% mesačného platu v závislosti od výkonu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Náš klient je medzinárodná spoločnosť zameraná na operatívny leasing automobilov medzinárodným korporáciám, malým a stredným podnikom a profesionálnym partnerom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

tím líder v oblasti zákazníckeho servisu

Počet rokov praxe

3

*Výborná znalosť francúzštiny, aktívna angličtina
*Prax tím lídra v oblasti zákazníckeho servisu alebo centra zdieľaných služieb
*Skúsenosti s vedením a motiváciou tímu podriadených
*Analytické myslenie
*Schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
*Skúsenosti z automobilovej oblasti veľkou výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4094993  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac