Hovoríš po nemecky, si čerstvý/á absolvent/ka a chceš rozbehnúť kariéru na oddelení nákupu u TOP zamestnávateľa na Slovensku? Pošli nám CV!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 339 EUR/mesiac(garantovaný nárast platu počas prvých troch rokov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, maloobchodnú spoločnosť a jednotku na trhu, hľadáme Asistenta/ku na oddelenie nákupu s plynulou nemčinou.

Ak si chceš budovať kariéru vo veľkej medzinárodnej spoločnosti, pošli nám svoje CV v slovenčine!

Nápln práce:

• denná komunikácia s dodávateľmi a oddeleniami centrály spoločnosti
• denná komunikácia s logistickými centrami
• komunikácia s kolegami z iných krajín
• samostatné procesovanie zmlúv
• vytváranie nákladových reportov
• zapezpečenie administratívnej a organizačnej podpory svojho nadriadeného
• príprava podkladov a prezentácií
• archivácia dokumentov

• pracovný pomer na dobu neurčitú
• garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve prvé tri roky
• dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
• odmenu za odporučenie kandidáta
• zľavy u partnerov
• široký systém benefitov, z ktorých si tie naj pre Teba vyberieš práve Ty
• iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Jedna z popredných maloobchodných spoločností, TOP zamestnávateľ na Slovensku. Spoločnosť má zastúpenie v 30 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Business, Obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• nemecký jazyk na pokročilej úrovni podmienkou
• MS Office na používateľskej úrovni (najmä Excel a PowerPoint)
• samostatnosť
• precíznosť
• flexibilita
• zodpovednosť
• analytické myslenie
• dynamická osobnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4093875  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 339 EUR/mesiac