Hľadáme nástrojára na vstrekovacie formy do kmeňa spoločnosti!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
1 400 EUR/mesiac+ 13 a 14-ty plat + bonusy a príplatky (výška výslednej mzdy závisí na skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba, montáž a demontáž vstrekovacích foriem na spracovanie termoplastov
- Zodpovednosť za správne prevedenie opráv a servisu foriem
- Správna identifikácia porúch na formách
- Leštenie, brúsenie, dopasovávanie do tvaru formy
- Pravidelné chemické čistenie foriem
- Práca s hydraulickým lisom na hadice
- Zodpovednosť za sledovanie skladu náhradných dielov, spotrebného materiálu ich objednávanie a odpisovanie
- Sledovanie plánu údržby foriem
- Zapisovanie vykonaných preventivných a prediktívnych opráv
- Zapisovanie cyklov na pravidelnej báze
- Denné zapisovanie check listov (vykonané práce)
- Práca so sústruhom, frézou a brúskou na plocho, zváranie
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty, bezpečnosti a poriadku na pracovisku.
- Dodržuje BOZP, interné smernice a nariadenia firmy

- Dochádzkový bonus
- Zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kritérií spoločnosti)
- 5 dní dovolenky navyše
- Príplatky za smeny nad rámec zákona (napr. sviatok + 150% extra)
- Príplatky za špeciálne činnosti
- Zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- Zabezpečené ubytovanie v Bratislave
- Čisté a príjemné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- nutná skúsenosť z oddelenia Nástrojárne alebo Vstrekolisov
- komunikatívnosť
- samostatnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4092074  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac