Skúsený, spoľahlivý a stabilný operátor bez nočných zmien

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
IHNEĎ
690 - 850 EUR/mesiac690€ + 8% výkonnostný bonus + 20€ dochádzkový bonus, 13. plat, odmeny za zlepšovacie návrhy, príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONUKA PRÁCE:
- obsluha strojov a liniek pri výrobe komponentov do automobilov,
- rozoberanie brzdových strmeňov a ich repasácia,
- vŕtanie, frézovanie a sústruženie komponentov na základe predlohy,
- sfunkčnenie a obnova systému brzdných strmeňov.

- práca v jedno a dvojzmennej prevádzke (8 hodín, pondelok - piatok), voľné víkendy
- čisté pracovné prostredie
- výroba komponentov pre automobilový priemysel
- vhodné pre mužov!

VÝHODY:
- stravné lístky v hodnote 4€,
- podpora športových podujatí,
- teambuildngové akcie,
- stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu,
- pravidelné výplaty do 15. dňa nasledujúci mesiac.
- výkonnostné bonusy pred koncom roka.

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu systémov a komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Práca s PC nutnosťou, pracovníka zadáva do systému príjem kusov a kontroluje ich zadávanie do systém

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav.
Odolnosť voči stresu.
Cit pre detail.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4087737  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 690 EUR/mesiac