Rád šoféruješ? Chceš byť pánom svojho času? Pracuj vtedy keď chceš ty! Hľadáme vodičov v Žiline

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Priemerná hodinová mzda v "špičke" 11-15€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš skvelú príležitosť, ako si vo voľnom čase privyrobiť? Pracuj vtedy, keď chceš a kedy ti to vyhovuje.
Prijmeš žiadosť od cestujúceho, vyzdvihneš ho a privezieš do cieľa.

Výška zárobku závisí len od teba a žiaden strop neexistuje.

Podmienky:
- platný vodičský preukaz - aktívny vodič
- nutnosť absolvovať psychotesty ak ich nemáš vieme ti ich zabezpečiť,
- každý vodič má nárok na zelenú „skrinku“ na strechu s označením, taktiež je možnosť aj bočných polepov na auto pre lepšiu viditeľnosť,
- práca je vykonávaná v Žiline.

Atraktívne ohodnotenie.
Časová flexibilita, pracuješ vtedy kedy chceš.
Nezáväznosť.
Zabezpečíme potrebné psychotesty.
Preplatíme kolky a koncesie vydané od 5.5.2021 do 100€.
Priemerná hodinová mzda v "špičke" 11-15€.
Nástupný bonus pre vodičov v hodnote 1000 eur (podmienka odjazdiť určitý počet jázd po dobu 7 týždňov).

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť je jedným z najrýchlejšie rastúcich start-upov na svete s viac ako 50 miliónmi spokojných zákazníkov v 40+ krajinách. Spoločne tvoríme budúcnosť prepravy - aplikáciu slúžiacu ako na privolanie odvozu, tak na objednávku jedla v jednom a ďalší. A to všetko takým spôsobom, ktorý teší všetkých z nás - rýchlo, výhodne a dostupne pre každého.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Časová presnosť
Spoľahlivosť
Príjemné vystupovanie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4085959  Dátum zverejnenia: 22.7.2021