Zmenový majster - automotive výroba

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ odmeny k platu naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v oblasti výroby interiérových dielov pre automotive, hľadáme kandidáta s praxou na pozíciu

ZMENOVÝ MAJSTER

Náplň práce:
*Organizácia, kontrola a hodnotenie podriadených operátorov na pridelenom úseku liniek
*Riadenie tréningového procesu nových zamestnancov
*Analýza reklamácií a auditov
*Zodpovednosť za dodržiavanie výrobného plánu
*Zabezpečenie toku informácií medzi zmenami
*Zapojenie sa do aktivít Kaizen a 5S na pracovisku
*Spracovanie dochádzky
*Motivácia a pomoc podriadeným, podnety na zlepšovacie návrhy
*Dohľad nad dodržiavaním smerníc, technologických postupov a bezpečnosti
*Spolupráca s ďalšími oddeleniami a pravidelný reporting

* Práca v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti
* 5 dní dovolenky nad rámec zákona
* Príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
* Bezplatné jazykové kurzy
* Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
* Vitamínové balíčky, vianočné darčeky a ďalšie

Životopis nám prosím zašlite v slovenskom jazyku na uvedený kontakt

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je veľká medzinárodná spoločnosť so sídlom v Lozorne, ktorá sa zaoberá výrobou interiérových dielov pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Majster výroby v automotive

Počet rokov praxe

3

*Min SŠ technického zamerania
*Prax na podobnej pozícii zmenový majster/majster výroby v automotive
*Silná osobnosť, schopnosť vedenia ľudí na výrobných linkách
*Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
*Technické skúsenosti, znalosť noriem a postupov v automotive
*Skúsenosti s 5S a princípmi štíhlej výroby

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4079675  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac