Hľadáme študenta/študentku na čiastočný úväzok do personálnej agentúry - Administratíva a telefonovanie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša pobočka v Košiciach, naberá nové posily. Hľadáme kolegu / kolegyňu do nášho tímu, maďarský jazyk výhodou. Ak si študent, vieš plynule anglicky a vyhovuje Ti dynamické prostredie, baví ťa recruitment, daj nám o sebe vedieť !

U nás môžeš získať stabilné uplatnenie aj v budúcnosti!

Náplň práce:
- telefonovanie uchádzačom o zamestanie a práca s databázami,
- marketingové aktivity ( inzercia, letáky, brainstorming, newsletters...),
- vyhľadávanie kandidátov,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj pobočkami v rámci SK,
- administratívna výpomoc
- spolupráca s ostatnými oddeleniami, lokálnymi ako aj globálnymi pobočkami,

Pracovná doba:
- je potrebné byť dostupný každý deň na pár hodín, sme flexibilní v rámci hodín - dokopy 20h/týždenne
- striedavo sa pracuje z officu v KE a Home office

- Práca v dynamickom kolektíve,
- možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie,
- školenia, tréningy,
- flexibilný pracovný čas.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 500 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 32 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Chuť pracovať v HR,
- samostatnosť a zodpovednosť za výsledky
- orientácia na výsledky,
- flexibilita,
- výborné komunikačné schopnosti,
- MS Office pokročilé znalosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4075565  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.