Nechceš robiť nočné? Hľadáme pracovníka montáže elektrorozvádzačov na 2 zmeny v Sučanoch!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
870 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete!

Práca pre spoločnosť , ktorá patrí k nemeckej spoločnosti na výrobu vstrekovacích lisov a skriňových rozvádzačov.

Na divíziu montáže elektrorozvádzačov hľadáme nového kolegu, či už skúseného alebo absolventa, ktorý má záujem sa naučiť niečo nové. Podmienkou je základná schopnosť čítania technickej dokumentácie a manuálna zručnosť.

Náplň práce:
• prevzatie elektrorozvádzača, vodičov a káblových zväzkov na pracovisko,
• vizuálna kontrola elektrorozvádzača podľa výrobného štandardu (kontrola uchytenia, farby, typ, prípadné poškodenie....),
• osadenie komponentov do elektrorozvádzača,
• mechanická úprava montážnej platne a elektrorozvádzača podľa výrobnej dokumentácie,
• zapojenie a vyviazanie vodičov a káblových zväzkov do komponentov,
• osadenie, zapojenie klimatizácie a hlavného vypínača,
• zakrytovanie káblových kanálov,
• spájanie rozvádzačov,
• a iné.

• základná zložka mzdy 870 € + dochádzkový bonus 50 €
• mzdové zvýhodnenie 0,30€/hodinu pri poobednej zmene
• doprava do práce a z práce zabezpečená (v rámci Martina bezplatne, v rámci okresu Turčianske Teplice za poplatok, plánovaná doprava zo smeru Ružomberok)
• bonus za odporučenie vhodného kandidáta
• možnosť využitia MultiSport karty po skúšobnej dobe
• zľavy u ďalších poskytovateľov služieb
• stravná jednotka 3,83 €

Práca na 2 zmeny:
• ranná (6:00 - 14:00)
• poobedná (14:00 - 22:00)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosti na výrobu vstrekovacích lisov a skriňových rozvádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• čítanie výkresovej dokumentácie - výhodou
• techniky aplikácie spájacích prvkov - krimpovanie, pocínovanie, spájkovanie - strojové a manuálne

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4074996  Dátum zverejnenia: 18.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac