IT Service Desk Agent s Nemeckým a Anglickým jazykom

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 160 EUR/mesiacUvedená mzda je spodnou hranicou ponúkanou na tejto pozícií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - etablovanú spoločnosť, ktorá poskytuje IT riešenia pre svojich klientov obsadzujeme pozíciu agenta service Desku, ktorý bude:

- v prvom kontakte v prípade otázok od klientov a poskytovať 1. level podpory prostredníctvom telefónu/elektronických foriem komunikácie
- spravovať dokumentáciu ohľadom incidentov od zákazníka
- prioritizovať incidenty a tickety v oblasti používateľskej administrácie
- spolupracovať so 2. a 3. levelom podpory
- vyvýjať procesnú optimalizáciu

- rozvíjať technické znalosti v medzinárodnom tíme plnom skúsených kolegov
- rozvíjať soft skills participáciou na interných tréningoch
- Motiváciou sú aj ďalšie benefity a developement plan pre každého zamestnanca v moderných priestoroch v centre Košíc

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa venuje poskytovaniu informačných služeb a riešení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť IT postupov a technológií (siete, SAP, windows)
- má mať skúsenosť v IT zákazníckej podpore
- majú ho baviť nové technológie - potreba neustáleho vzdelávania sa
- veľmi dobré komunikačné schopnosti a zručnosti
- pokročilá znalosť IT service manažmentu v rámci ITIL

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4074031  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 160 EUR/mesiac