Inžinier kvality v automotive výrobe

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. a 14. plat, mesačné odmeny naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, veľkú medzinárodnú spoločnosť v oblasti výroby plechových dielov do automotive, hľadáme kandidáta na pozíciu
INŽINIER KVALITY

Náplň práce:
* Spolupracujete pri systéme vedenia a riadenia dokumentácie na úseku kvality. Podieľať sa budete na kontrole kvality procesu výroby v zmysle kontrolných postupov, školení a obsluhy liniek a skladov
*Spolu s manažérom výroby a manažérom kvality riešite materiál v karanténe v zmysle stanovených postupov, v prípade zistenia nezhody informujete svojho nadriadeného a príjmu sa nápravné opatrenia
*Budete spracovávať mesačné výsledky oddelenia kvality a analýzy jednotlivých oddelení výrobného úseku: ciele, výsledky a trendy, akčné plány, nápravné a preventívne opatrenia, 8D reporty, výsledky tímových prác a ďalšie, podľa pokynov nadriadených
*Podieľate sa na vykonávaní interných auditov
*S manažérom kvality spolupracujete na riešení reklamácií smerom k zákazníkom i k dodávateľom
*Spolupracujete na validácii technických dokumentov v porovnaní s európskymi normami a s technologickými parametrami liniek, taktiež na schvaľovaní zákaziek a ich technickej špecifikácie
*Zodpovedáte aj za aktualizáciu vzorkovníka chýb
*Sledujete a implementuje špecifické požiadavky zákazníka v spolupráci s ostatnými pracovníkmi

*Zázemie stabilnej spoločnosti s niekoľkými výrobami v rámci Slovenska
*Mesačné odmeny a ďalšie bonusy k platu naviac

V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kovových komponentov a plechových dielov do automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Inžinier kvality v automotive

Počet rokov praxe

3

*VŠ vzdelanie technického smeru)
*Min. 3 roky praxe na technickom oddelení vo výrobnom závode alebo 1 rok praxe inžiniera kvality v automotive
*Znalosť nástrojov kvality - štatistické metódy: SPC, FMEA, APQP / PPAP, MSA, ochrana pred chybami, Poka Yoke, 8D reporty
*Pokročilá znalosť anglického jazyka
*Veľmi dobrá znalosť PC - balík Office, - najmä aplikácií Powerpoint a Excel
*Skúsenosti s modulom SAP QM

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4073488  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac