Hľadáme 3D meracieho technika v Kechneci !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacuvedená mzda je minimom ponúkaným na danú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v Kechneci hľadáme človeka, ktorého úlohou bude:

- vykonávanie meraní komponenov opracovaných na CNC strojoch, na 3D meracom zariadení, röntgenovom zariadení a tvorba, vyhodnotenie meracích protokolov
- viacúrovňová kontrola kvality výrobkov
- kalibrácia 3D meracieho strojov, optimalizovanie meraní
- blokovanie/odblokovanie výrobkov a uvoľňovanie výroby na základe meraní
- starostlivosť o aktualizáciu dokumentácie

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na dopravu;
- DDS;
- sociálny program a benefity
- možnosť zdokonaliť sa a naučiť sa pracovať s technológia - posúvať sa aj kariérne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s 3D meraním
- ochota pracovať na zmeny
- znalosť čítania technických výkresov
- spoľahlivosť, flexibilita
- dôslednosť
- samostatnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4073390  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac