FMEA moderátor

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacKonečná suma záleží od praxe a skúseností v danej oblasti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme FMEA moderátora, ktorý bude analyzovať s vývojovým tímom jednotlivé procesy v rámci vývoja a výroby.

Náplň práce:
- Úzka spolupráca s vývojovým a výrobným tímom so zameraním na mechatronické produkty
- Identifikácia slabých stránok
- Spracovanie D-FMEA a P-FMEA
- Moderovanie FMEA pri poradách s jednotlivými tímami
- Spracovanie výsledkov, návrhov, analýz
- Prezentácia výsledkov FMEA

- 13. a 14. plat
- Vzdelávanie v jazykovej a technickej oblasti
- Príspevok do III. piliera
- 37,5 hodinový pracovný čas s pružnou pracovnou dobou
- Kvalitné zaškolenie
- Sociálny program
- Možnosť profesného rastu
- Príspevok na presťahovanie
- 2 dni v týždni Home office

Informácie o výberovom konaní

Prax v oblasti moderovania FMEA
Znalosť VDA noriem
Znalosť SW IQ-FMEA (APIS) - výhodou
Systematickosť, logické myslenie
Veľmi dobrá komunikácia v anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vývoj mechatronických systémov a hybridných pohonov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4073029  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac