Si flexibilný a komunikatívny? Máš rád recruitment a chceš sa v ňom zdokonaľovať? Hľadáme práve Teba!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacv závislosti od skúseností sa môže ponúkaná mzda výrazne líšiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Senior špecialistu výberov s angličtinou.

Náplň práce:

• výberový proces zamestnancov od A po Z pre celé Slovensko
• vyhľadávanie nových zamestnancov
• spolupráca s jednotlivými oddeleniami
• budovanie zamestnávateľskej značky
• pravidelné reportovanie
• spĺňanie KPI's

Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov, ktorú stále vylepšujú ako napríklad:
- Home office
- extra dni dovolenky
- pitný režim na pracovisku ...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je medzinárodné centrum zdieľaných služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni B2
• aspoň 3 roky skúseností s výberom nových zamestnancov na rôzne pracovné pozície
• skúsenosti z SSC výhodou
• komunikatívnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4069027  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac