Skúsený CNC operátor = navýšená mzda = víkend relax

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
august
775 - 950 EUR/mesiacAutomatické zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe o 40€, príplatok na cestovné 40€, 13. plat vyplácaný v júni a decembri, príplatky za popoludňajšie, nočné zmeny a pohotovosť, stravné lístky dobíjané na kartu Callio

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmluva na dobu neurčitú (trvanie skúšobnej doby podľa zákonníka práce).
Vyžaduje sa aspoň základná prax pri obsluhe CNC alebo na kovoobrábacích programovateľných strojoch.
Nástup plánovaný na začiatok mája.
Jednoduchá obsluha CNC strojov, kontrola výroby, vykonávanie korekcií a zmeny programu.
Kontrola výrobného procesu.
Nakladanie dielov do strojov.
Hlásenie porúch.
Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov.
Zabezpečenie výrobného procesu.

Trojzmenná prevádzka na 12 hodinovú zmennosť krátky dlhý týždeň a voľné víkendy. Potenciál zárobku nad 950€ brutto (775€ + 40€ dopravný bonus, po skúšobnej dobe 814,22€ + 40€ + stravná karta (cca 80€ mesačne).
Odmeny za zlepšovacie návrhy
Príplatky aj nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
Garantovaný 13.plat rozdelený do dvoch splátok (leto, zima)
Stravovacia karta

Budeme oslovovať vybraných kandidátov na základe životopisu. Životopis zasielajte formou reakcie na inzerát alebo priamo na mail uvedený v inzeráte. Uchádzači bez požadovanej praxe, skúseností a vzdelania nebudú pre množstvo žiadostí kontaktovaní!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z TOP automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. Závod produkuje dvojspojkové prevodovky pre niekoľko svetových automobilových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- čítanie technickej dokumentácie výhodou
- 100% zdravotný stav
- manuálna zručnosť - skúsenosti vo výrobe
- ochota učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k práci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4053815  Dátum zverejnenia: 7.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 775 EUR/mesiac