Vitajte v Adecco Slovensko

Si čerstvá absolventka a hľadáš si prácu na trhu? Poď pracovať a naberať skúsenosti k nám ako operátorka výroby. Nástup do kmeňového stavu ihneď!

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,6 EUR/hod.od 910€ brutto/mes., variabilný bonus aj v skúšobnej dobe + ďalšie benefity, podmienka: LEN ŽENY + vlastná doprava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je etablovaná spoločnosť v oblasti automotive prijmeme do kmeňového stavu šikovné ženy ktoré budú:

- vykonávať rôzne pracovné operácie na pridelenom pracovisku
- kompletizovať a baliť hotový tovar
- bezodkladne informovať vedúceho zmeny, pokiaľ sa zistí defekt na už hotovom výrobku
- zásobovať svoje pridelené odd. potrebným materiálom
- vykonávať kontroly počas procesu výroby a zaznamenávať ich výsledky
- vypĺňať požadovanú dokumentáciu na základe reálne zistených dát
- pracovať na 8 hod. zmeny: 4 zmenná prevádzka

Zmenové príplatky:
- Sobota - 50% z minimálnej hod. mzdy
- Nedeľa - 100% z minimálnej hod. mzdy
- Sviatok - 100% z priemernej hod. mzdy
- Poobedná zmena - 0,20 €/hod (nad rámec zákona)
- Nočná zmena - 40% z minimálnej hod. mzdy

- mesačný bonusový systém aj v skúšobnej dobe
- koncoročný bonus - 10% základnej mzdy
- vernostný bonus - každoročne 100€
- bonus za odporučenie kandidáta - 150€
- mesačná lotéria s možnosťou výhry - 5x 40€ poukážka
- príspevok na 3. pilier dôchodkového sporenia
- preplácanie cestovných náhrad 50%
- stravovanie priamo v závode, stravné lístky
- pracovné voľno nad rámec zákona
- dovolenka nad rámec zákona
- interný zaškoľovací proces
- multisport karta za zvýhodnenú cenu
- vitamínový balíček
- zamestnanecké zľavy v určených predajniach

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, ktorá je globálnym leaderom v oblasti snímacích systémov v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • podmienka: LEN ŽENY !
  • skúsenosti vo výrobnej spoločnosti sú výhodou
  • manuálna zručnosť
  • adaptabilita a flexibilita
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Mlynská 28
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslav Šimko
E-mail: poslať životopis
ID: 4045220  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.