Si bez práce? Bez praxe? Hľadáme ťa! Pracovník/Pracovníčka vo výrobe v Kysuckom Novom Meste! Mzda 925-980€ + príspevok na dopravu!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,88 EUR/hod.+ BONUSY a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov a zariadení na výrobu kovových rámov
Manuálne nakladanie a vykladanie kovových komponentov
Manipulácia s dielcami a komponentami
Ďalšie pridelené úlohy
Práca na 3 zmeny/8 hod. zmeny/ Pon- Pia
Kompletné zaškolenie na pozíciu
Práca vhodná pre absolventa bez skúseností
Práca v dobrom kolektíve
Miesto výkonu práce je Kysucké Nové Mesto

Dlhodobá a stabilná práca na HPP
Motivačné finančné ohodnotenie - základná mzda je od 4,88€ /hod. + BONUSY
BONUSY: dochádzkový 70€, výkonnostný 30€, polročné a ročné bonusy
Príspevok na dopravu do zamestnania
Stravné lístky v hodnote 4€
Príjemný kolektív
Kompletné zaškolenie zamestnancov
Možnosť kariérneho postupu
Voľné víkendy
Zabezpečená pracovná obuv a odev
Starostlivosť koordinátora
Vyplácanie mzdy na účet 15. v mesiaci
Preplatenie lekárskej prehliadky v plnej výške

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a naša pozícia Ťa zaujala:
a) pošli nám svoj životopis na [email protected], prípadne nás kontaktuj telefonicky na bezplatnej linke 0800 800 246 klapka 3,
b) alebo nám zašli svoj životopis na adresu Daniela Dlabača 33, 010 01 Žilina

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť, ktorá vyrába komponenty pre automobilový priemysel, s pobočkami v 5 krajinách sveta.
Hlavným výrobným programom sú rámy automobilových sedačiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Máš chuť pracovať.
Si spoľahlivý a zodpovedný.
Manuálne zručný.
Máš dobrý zdravotný stav.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4040780  Dátum zverejnenia: 12.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,88 EUR/hod.