Technický operátor pre čokoládovňu v Bratislave

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku.

Ak Vás zaujímajú strojne zariadenia, vyznáte sa v strojnej obsluhe a údržbe a ste kreatívny a dokážete priniesť návrhy na zlepšenie práce tak, radi Vás privítame a môžete sa stať súčasťou medzinárodnej stabilnej firmy.

Primárna náplň práce:
- Znalosť strojov na formovacom a baliacom úseku linky a schopnosť obsluhy strojov
na baliacom úseku- baliace stroje, periférne zariadenia, napr. krabicovač , dynamická váhy a pod.
- Príprava linky na zmenu sortimentu a technické zabezpečenie zmeny sortimentu.
- Spolupráca z linkovým údržbárom na prevencii a odstraňovaní porúch v súlade so systémom Integrated Lean 6 Sigma - program ,,štíhlej" výroby a používanie nástrojov tohto systému / programu.
-Vizuálna kontrola linky , zodpovednosť za preventívnu aj reaktívnu údržbu uvedených zariadení - nastavovanie , vypracovanie a udržiavanie centerlingu, CIL, vypracovanie a udržiavanie mazacích máp zariadení , odstraňovanie porúch a ich zapisovanie do SAP.
-Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku( 5S)
- Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2,3 a 4 zmenových prevádzkach.

-dochádzkový bonus
-nadštandardné príplatky , výkonnostný bonus
-stravné lístky 3,83eur.
-kompletné zabezpečenie oblečenia a obuvi
-zvýhodnený nákup výrobkov priamo v závodnej predajni

V prípade záujmu nám pošlite životopis alebo volajte na 0910646466.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, elektrotechnické, technické v potravinárstve

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredoškolské vzdelanie s výučným listom alebo maturitou.
Dobrý zdravotný stav- pred nástupom je potrebné absolvovať lekársku prehliadku, potravinársky preukaz.
Skúsenosti z mechanickými opravami vo výrobnej sfére.
Skúsenosti s výmenou čerpadiel, remeňov , reťazí.
Skúseností s obsluhou strojných zariadení.
Základy na PC.
Zručnosť, zmysel pre detail, presnosť , podávanie návrhov a zlepšení.
Seriózny prístup k práci , dochvíľnosť ochota pracovať na zmeny.
Záujem o dlhodobú prácu.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4038789  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6,6 EUR/hod.