Údržbár vstrekolisov do nepretržitej prevádzky - Prešov. Potrebná prax s prácou na vstrekolisoch.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
855 EUR/mesiac855 € + príplatky za smeny + bonusy + dohoda podľa Vašich pracovných skúseností.Od 1 100 € brutto/mesiac Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto) od 1 100 € brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu priamo do kmeňového stavu.

• Nastavenie vstrekolisu a upínanie nástrojov podľa aktuálnych požiadaviek výroby
• Ošetrenie a realizácia údržby vstrekolisov
• Spustenie série vo výrobe so súhlasom oddelenia kvality
• Kontrola lisovacích parametrov, lisovacích foriem pred spustením výroby a následné odstraňovanie porúch
• Pravidelná údržba foriem
• Úzka spolupráca s tímom výroby a kvality pri riešení problémov, dohľad nad čistotou a poriadkom na hale, v okolí lisov a v dielni
• Sledovanie programu údržby - preventívne údržby na strojných zariadeniach, evidencia údajov, reparačná údržba
• Evidencia vykonaných údržbárskych zásahov do strojov
• Podávanie návrhov na optimalizácie

- práca na trvalý pracovný pomer (podpis zmluvy sa uskutočňuje priamo s firmou)
- príjemné pracovné prostredie (neprašné, nehlučné, v zime vykurované, v lete klimatizované)
- stravné lístky
- moderné výrobné a montážne linky
- prepracovaný systém finančných bonusov - budú odprezentované na osobnom pohovore (mesačný, výkonnostný, dovolenkový, vianočný)
- stravné lístky – nad rámec zákona

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske - mechanik nastavovač

- vzdelanie elektrotechnické alebo strojárske - mechanik nastavovač
- §21 elektrovyhláška-výhodou
- prax na pozícii údržbár vstrekolisov výhodou
- viazačský preukaz /výhodou/
- žeriavnický preukaz /výhodou/

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4038200  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac