Compliance manažér

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacOd 2500/mesiac - Mzda môže byť vyššia na základe schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, pobočku zahraničnej banky pôsobiacej v medzinárodnom prostredí, obsadzujeme pozíciu Compliance manažér. Ak máte právne vzdelanie a aktuálne pôsobíte v bankovom prostredí na compliance a AML oddelení, pokojne čítajte ďalej. Náplňou práce na pozícií bude:
• implementácia miestnych regulačných požiadaviek AML / ATF
• monitorovanie dodržiavania predpisov v oblasti FEC a UHRC, sankcií a vývozného obchodu
• kontaktná osoba na finančnú políciu a NBS
• organizácia školení zamestnancov v oblasti FEC
• monitorovanie a oznamovanie zmien v regulačných právnych predpisoch, najmä skúmanie dopadov regulačných zmien na obchodnú jednotku
• Identifikácia compliance rizík (počas IRA alebo podobných procesov).
• Whistleblower reporting

• Referral Bonus
• Home office
• Jazykové kurzy
• Sick days
• Zaujímavé teambuilding aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pobočka zahraničnej banky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Compliance špecialista

Počet rokov praxe

2

• Vynikajúce vyjednávacie a ovplyvňujúce schopnosti
• Vysoká pozornosť venovaná detailom, presnosť
• Profesionalita a integrita
• Plynulý znalosť anglického jazyka
• Znalosť bankového práva
• Selfstarter s vysokou mierou nezávislosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4037935  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac