Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadáte sebarealizáciu a kariérny rast? Pracujte ako Procesný inžinier pre rozrastajúcu sa spoločnosť!

Miesto práce
Levice
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacMzda je možná vyššia v závislosti od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý sa pohybuje v oblasti automotive hľadáme Procesného inžiniera s anglickým jazykom a so skúsenosťou v oblasti nastavovania procesov v plastárskej výrobe.

Pracovná náplň:
- spracovanie a aktualizácia pracovných inštrukcií
- sledovanie procesov, návrh na optimalizáciu
- sledovanie scrap-u, výrobných cyklov, výkonnosti
- analýza procesov a návrhy na optimalizáciu
- návrhy na zlepšenie ergonómie
- spolupráca pri tvorbe FMEA, Flow chart, APQP...
- sledovanie nákladov a návrhy na zlepšenie

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť príspevku na dopravu
- firemné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba plastových komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • minimálne 2 ročná skúsenosť s nastavovaním procesov
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • znalosť procesu montáže, zariadení a dokumentácie
  • znalosť MTM, SMED, 5S
  • ochota učiť sa nové veci
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Prosím posielať životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 4037643  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac