Špecialista škodových udalostí s plynulou nemčinou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacOd 1400€/mesiac - Mzda môže byť vyššia na základe pracovných skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle, hľadáme kandidáta na backoffice pozíciu, špecialista škodových udalostí.
Náplňou práce na pozícií bude:
• Hlásenie škôd na automobiloch do interného systému
• Komunikácia so servismi a dodávateľmi opráv vozidiel
• Schvaľovacie opravy vozidiel po poškodení
• Finančné vyrovnanie škody
• Poradenstvo a pomoc klientom
• Kontrola prijatých platieb od poisťovacích spoločností
• Komunikácia s internými / externými klientmi (v nemeckom jazyku)
• Aktívne sledovanie a riešenie sťažností

• Možnosť kariérneho rastu
• 4 sick days a 25 dní dovolenky
• Močný bonus
• Príjemné nové pracovné priestory

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Klient pôsobí v oblasti operatívneho leasingu vozidiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• Záujem o automobily - všeobecný a technický prehľad
• Proklientský prístup
• Znalosť nemeckého jazyka na úrovni C1
• Schopnosť vycítiť potreby klienta
• Dobrý time-management
• Jasná a rýchla komunikácia

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4035771  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac