Verifikačný / validačný inžinier - automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacod 1800EUR /mesiac + variabilná zložka - seniorita kandidáta bude zohľadnená v smerovanej ponuke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, popredného výrobcu automotive komponentov hľadáme skúseného inžiniera ktorý má skúsenosti s overovaním a validáciou elektromotorov v automobilovom.
Pozná a pracoval so softvérovými nástrojmi najmä Matlab / Simulink alebo MS Project, PTC Integrity.

Popis pracovného miesta
• Zodpovednosť za aktivity V&V v rámci procesu vývoja produktu pre mechatronické systémy a ich integrácie.
• Vytváranie a vývoj V&V stratégie, vrátane zodpovednosti za rozhrania s podriadenými disciplínami V&V.
• Aktívne sledovanie V&V plánov a výsledkov, a kontrola ich zhodu s úrovňou zrelosti produktu a celkovou stratégiou V&V.
• Koordinovanie a monitorovanie dodacích termínov, obsah a úrovne zrelosti V&V položiek.
• Kontrola požadovaného V&V rozsahu s vedúcimi podprojektov.
• Monitorovanie pokrytia V&V aktivít, ako aj identifikácia medzier a začatie protiopatrení
• Vývoj a podpora všeobecných metód a procesov na V&V manažment

• Relokačný bonus (príspevok na bývanie každý mesiac)
• 13./14. plat
• jazykový príplatok
• odmeňovanie za zlepšovacie návrhy
• príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
• príspevok na jazykové vzdelávanie
• zaujímavý sociálny program
• stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
• kompletný program zaškolenia
• sebarealizácia na zodpovednej pozícii s možnosťou odborného a profesijného rastu
• 37,5 hod. pracovný týždeň; pružná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Divízia Automotive vyvíja a vyrába produkty orientované na budúcnosť v oblastiach systémov motorov, prevodoviek a podvozkov pre vozidlá s hnacím ústrojenstvom so spaľovacím motorom, ako aj pre hybridné a elektrické vozidlá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika, mechanika, elektrotechnika alebo konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4035388  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac