Microsoft 365 Administrator - predchádzajúca skúsenosť s administráciou nutná; Košice/remote

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacUvedená mzda je spodnou hranicou ponúkanou na tejto pozícií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - etablovanú spoločnosť, ktorá poskytuje IT riešenia pre svojich klientov obsadzujeme pozíciu administrátora Microsoft 365 , ktorý bude mať na starosti:

- údržbu a technickú dokumentáciu pre implementáciu, podporu a migráciu cloudových riešení pomocou Microsoft 365 ( Active Directory, Cloud Identities, Exchange, Teams, ADFS, AAS Connect,...)
- implementáciu migrácií do One Drive for Business, Teams a SharePoint v hybridnom prostredí
- testovanie a troubleshooting
- nastavovanie domén, konfigurácia Azure AD
- konfigurácia Microsoft 365 Services, Security & Compliance's Users and Licenses

- rozvíjať technické znalosti v medzinárodnom tíme plnom skúsených kolegov
- rozvíjať soft skills participáciou na interných tréningoch
- Motiváciou sú aj ďalšie benefity a developement plan pre každého zamestnanca v moderných priestoroch v centre Košíc

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť, ktorá sa venuje poskytovaniu informačných služeb a riešení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 3-5 ročná skúsenosť s podporou systémov Microsoft
- Microsoft 365 skúsenosť nutná
- majú ho baviť nové technológie - potreba neustáleho vzdelávania sa
- veľmi dobré komunikačné schopnosti a zručnosti
- Anglický jazyk je povinnosťou - nemčina veľkou výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4028594  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac