Skúsený mechanik - hydraulika, pneumatika, CNC stroje! Spoločnosť v Strečne + doprava zdarma!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,98 - 5,24 EUR/hod.+ príplatky a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného MECHANIKA do švajčiarskej spoločnosti v Strečne, ktorý bude spravovať v rámci údržby rôzne stroje (hydraulické, pneumatické, CNC stroje, ... )

Náplňou práce bude:
• zabezpečovanie prevádzkyschopnosti výrobného zariadenia na zverenom pracovisku
• zabezpečovanie včasných a kvalitných odstraňovaní prevádzkových porúch (mechanických/elektrických)
• predkladanie návrhov na vylepšenie alebo úpravu technológie
• vykonávanie bežnej a preventívnej údržby technologického zariadenia
• vykonávanie evidencie zmien a porúch na zariadeniach
• vedenie denného záznamu opráv zariadení
• vykonávanie bežných a stredných opráv na zariadeniach

Miesto výkonu práce je Strečno (okolie Žiliny)
Stabilná práca na hlavný pracovný pomer
Práca v nepretržitej prevádzke (12 hod. zmeny)

- možnosť prechodu do kmeňa po skúšobnej dobe!
- DOPRAVA ZDARMA zo Žiliny, Martina, Vrútok aj Ružomberka!!!
- Príplatky za prácu v nepretržitej prevádzke , za prostredie
- BONUSY: dochádzkový, motivačný, osobný, letný, vianočný,
- Gastrolístky v hodnote 4,20€
- zabezpečené pracovné oblečenie
- ZAŠKOLENIE zamestnancov!
- Nástupný bonus 80€

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba kuchynských drezov, digestorov, spotrebičov, batérií, kávovarov a zariadení pre gastropriemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Potrebná - prax s mechanickou údržbou CNC strojov, hydraulických a pneumatický zariadení
Skúsenosť na obdobnej pozícii, ideálne z výrobného závodu
Výhodou - odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009, §21 alebo vyšší
Znalosti práce s PC (MS Windows 7 a vyšší, MS Office 2010, údržbársky SW)
Výhodou - znalosť anglického jazyka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4025990  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,98 EUR/hod.