Hľadáme Inžinierov kvality do vývojového centra. Práca pre prestížnu spoločnosť s možnosťou budovania kariéry. Možnosť relokačného príspevku!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčiansky kraj
1 200 EUR/mesiacMzda je možná vyššia a je závislá od praxe a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý rozširuje vývojové centrum hľadáme Inžinierov kvality, ktorí majú záujem kariérne napredovať v oblasti kvality a využívať na dennej báze anglický jazyk.

Vaša náplň práce:
- zodpovednosť za dodávateľskú kvalitu
- starostlivosť o dodávateľov, pravidelné stretávanie sa s dodávateľmi - budovanie vzťahov
- účasť na prvotnom vzorkovaní a úprave výkresov, tvorba dokumentácie v oblasti kvality
- kontrola kvality nakupovaných dielov
- vykonávanie produktových a procesných auditov
-riešenie reklamácií, 8D reporty, nápravné opatrenia

- práca v stabilnom zázemí nadnárodnej a úspešnej spoločnosti
- možnosť kariérneho postupu
- školenia v technických oblastiach
- jazykové kurzy
- flexibilný pracovný čas
- letný a zimný bonus
- bohatý sociálny program

Prosím posielať životopisy v slovenskom aj v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Vývoj a výroba mechatronických systémov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor (strojníctvo, alebo elektrotechnika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť/ skúsenosť s nástrojmi kvality (8D, MSA, CP, Ishikawa diagram , 5W atď.
- anglický jazyk - komunikatívna úroveň
- úpravy výkresov, hodnotenie stavu prvotného vzorkovania
- schopnosť analyzovať a riešiť problematiku

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4025724  Dátum zverejnenia: 12.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac