BI vývojár pre HR

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 300 EUR/mesiacVyššia mzda je možná v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme experta na analýzu a vizualizáciu dát.

Vaša náplň práce bude zahŕňať:

• Aktívne využívanie Tableau na tvorbu vizualizácií
• Aktívna účasť na HR projektoch
• Spolupráca HR teamom
• Prezentácia dát
• Zber dát, príprava komplexných datasetov na analýzu
• Minimalizácia manuálneho vykazovania dát

- príspevok do 3. piliera
- možnosť home office
- ročné odmeny
- 5 dní voľna nad rámec zákona
- 6 sick days
- príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Tableau - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozicii

Počet rokov praxe

5

• aspoň 5 rokov na podobnej pozícii, najlepšie v HR sektore
• skúsenosť s analýzou dát, analytické myslenie
• 3 a viac rokov skúsenosti s Tableau desktop (skúsenosť s 81 podobnými nástrojmi je výhodou)
• zbehlosť v SQL, práca s obrovským množstvom údajov
• znalosť programovacieho jazyka Pythom/R (znalosť JavaScript alebo Hadoop je výhodou)
• ochota učiť sa a zvyšovať svoju kvalifikáciu
• byť ambiciózny, odolný voči stresu, zameraný na výsledky
• schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (slovom aj písmom)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4024061  Dátum zverejnenia: 19.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac