Hľadá sa vlakvedúci s praxou - do kmeňa ! Bratislava !

Talent Solutions - ADECCO

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
866 - 982 EUR/mesiacs príplatkami a prémiami až do 1.590€ Brutto + nadčasy preplácané výrazne nad rámec Zákonníka práce. základná mzda pri praxi do 3 rokov: 866 € základná mzda pri 30 ročnej praxi: 982 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia sa obsadzuje pre nášho overeného klienta, z oblasti železničnej dopravy.

NÁPLŇ PRÁCE :
- sprevádzanie vlakov osobnej dopravy
- zabezpečovanie prepravy cestujúcich podľa predpisov a stanoveného cestovného poriadku
- kontrola cestovných dokladov a dohliadanie pri nástupe/výstupe cestujúcich
- zaistenie bezpečnosti cestujúcich
- informovanie dispečingu o vzniknutých odchýlkach

- práca priamo ako KMEŇOVÝ ZAMESTNANEC na TPP
- náborový príspevok 1200 Eur alebo príspevok na bývanie 400 €
- neobmedzené zamestnanecké cestovné výhody v rámci SR aj v zahraničí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- karta MultiSport
- náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca - nad rámec zákona
- poskytnutie pracovného voľna s náhradou mzdy nad rámec zákona pri osobných prekážkach v práci
- finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách atď.)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- iné finančné a nefinančné benefity
- odborný rozvoj a kariérny postup
- istoty zo silnej kolektívnej zmluvy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax na pozícii vlakvedúci alebo steward (vlakov)
- zdravotná, psychická a odborná spôsobilosť (preukaz rušňovodiča, HDO)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4021161  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac