Elektro konštruktér - Automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s navrhovaním elektro komponentov? Nie je ti cudzí Solid Works, Solid Edge, AutoCAD alebo iný modelovací program? Máš aj vyhlášku § 22 ? Neváhaj a pripoj sa do tímu k skvelým nadšencom ktorý pracujú v ešte lepšej medzinárodnej automotive firme.

Tvojou úlohou bude:
• návrhy na zostavovanie / výrobné a nákladovo efektívne navrhovanie produktov v rámci súčasného inžinierstva
• obstarávanie konštrukčných a strojných dokumentov
• definícia a kontrola bezpečnosti elektrického stroja
• účasť na vývoji a tvorbe noriem pre zariadenia a ich okolie
• zodpovedné obstarávanie požadovaných výrobných dielov od externých dodávateľov v rozsahu pôsobnosti prevádzkových predpisov v spolupráci s oddelením nákupu
• vytvorenie priebežného a konečného výpočtu zdrojov a ich hodnotenie v rámci projektu,
• výpočet elektrického rozsahu,

• práca v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou,
• práca v príjemnom kolektíve,
• firemné akcie pre celú rodinu s rôznym zameraním,
• kantínu, kde varí popredná reštaurácia so širokým výberom jedál,
• jazykové kurzy a vzdelávacie program,
• pružný pracovný čas.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti s modelovacím programom
- §22
- Aktívna znalosť Anglického jazyka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4018160  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac