Daňový manažér (Homeoffice)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacod 2000 eur (suma sa navyšuje skúsenosťami kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáte v európskom daňovom systéme (hlavne Nemecka a Francúzska) ? Máte skvelú angličtinu a dlhoročnú prax vo finančnom/ ekonomickom sektore? Chcete pracovať z domu s naozaj minimálny cestovaním na centrálu (Slovensko) ? Neváhajte a reagujte na skvelú ponuku ktorá sa tak skoro už nebude opakovať.

Pre medzinárodnú firmu zaoberajúca sa účtovníctvom a auditom, podporou pre materskú firmu ktorá podniká v oblasti stavebníctva hľadáme človeka ktorý:

- bude štandardizovať centralizovať a automatizovať procesy nepriamych daní v rámci SSC (v Európe a Indií)
- bude vypracovávať stratégie nepriamych daní a vykonávať priority, dohliadať a zlepšovať procesy dodržiavania predpisov
- bude zabezpečovať komunikáciu a šíriť informácie ohľadom legislatívnych zmien v oblasti nepriamych daní v Európe
- bude zabezpečovať správnu implementáciu legislatívnych zmien a uplatňovania DPH a nastavenie účtovných procesov
- bude kľúčovou osobou pre orgány DPH

- 95% Homeoffice (1x do mesiaca plne hradená návšteva pobočky v Košiciach)
- práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá zabezpečí rozvoj v oblasti technických a manažérskych zručností
- komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze ale aj možnosť vzdelávať sa aj v iných jazykoch
- teambuildingové akcie
- multisport program
- ekologická kancelária, ovocné dni, dobrovoľníctvo, jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná firma zaoberajúca sa účtovníctvom a auditom, podporou pre materskú firmu ktorá podniká v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomia, financie, dane,

Počet rokov praxe

5

- Vedenie ľudí veľká výhoda
- Skúsenosti so SAP
- Znalosť iných jazykov veľká výhody

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4018140  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac